29 серпня на пленарному засіданні Центрально-Міської районної в місті ради одностайно було підтримано запит депутата райради від «Сили Людей» Андрія Коваля з вимогою розглянути один з двох маршрутів курсування гібридного тролейбуса з дизельним двигуном: уздовж вул. Купріна через Авіаколедж і Турбінний завод або вздовж вул. Старовокзальної через Гданцівку та Всебратське.

Причиною подання запиту стали звернення невдоволених мешканців району планами міськвиконкому впровадити новий нікому не потрібний маршрут гібридного тролейбуса на Макулан у кількості 4 одиниці по вул. Прорізній через район МОДРу, де вже курсує трамвай.

Підтримуючи мешканців, депутат райради Тарас Юрченко слушно запитує, навіщо дублювати трамвайний маршрут тролейбусом, коли через Гданцівку і Змичку не йде жоден комунальний транспорт, який би міг возити пенсіонерів-пільговиків.

Фото із сайту “Первый Криворожский”

Андрію Ковалю також абсолютно не зрозуміло, з яких міркувань тролейбусний маршрут планується там, де ходять шість маршрутів трамвая із середнім інтервалом у 8,3 хвилини! Таке дублювання призведе лиш до збільшення збитковості комунального транспорту і не знайде розуміння з боку мешканців густонаселених районів Авіаколеджу, Гданцівки та Всебратського, необласканих комунальним транспортом, який їм обіцяли надати ще за часів царя Гороха. Та як кажуть обіцяного чекають три роки — це в кращому випадку.

Підпори для тролеї поставлені ще у 2011 році після розширення дороги на Авіаколедж ще й донині стовбичать, лише нагадуючи про численні обіцянки.

Чим умотивоване рішення пустити тролейбус вздовж трамвайної лінії, представники влади на минулій міськсесії так і не пояснили.

Партієць припускає можливе затягування вирішення цього питання посадовими особами міськвиконкому та блокування запиту, адже мова йде про лобіювання інтересів великого бізнесу, а не громадян, і вже неодноразово робились натяки такого змісту: не хочете по-нашому, то взагалі не отримаєте нічого.