Екологічну програму партії, яка розроблялася на базі нашого міста в межах спільного проекту EcoUkraine за сприяння Рада Жіночих Ініціатив, затвердили під час Десятого Всеукраїнського З’їзду «Сили Людей». Роботу експертної групи з розробки екологічної програми партії координував Сергій Мариничев. Також над програмою працювали багато партійців і фахівців з Кривого Рогу та інших міст.

Щоб отримати бажаний результат, знадобилось півроку майже дослідницької роботи. На думку Світлани Сови, «можна працювати ще і вдосконалювати програму партії безкінечно. Але цей розділ програми про екологію дуже виважений і фахово пропрацьований, тому й підтриманий майже одностайно».

Сергій Мариничев зазначив: «Охорона навколишнього середовища — це гра в довгу. Ми це прекрасно розуміємо. Було важко відкидати пропозиції партійців, які б гарно звучали, але залишилися б нереалізованими. Ми написали програму, де врахували найболючіші питання, зробили висновки і вже почали втілювати її на місцевому рівні. І що більше буде наших представників у різних гілках влади, то більше ми зможемо зробити. Закликаю всіх вивчати нашу програму на сайті, коментувати й писати нам. Дякую виборцям за натхнення».

Детально ознайомитись із текстом документу можна буде на сайті Сили Людей найближчим часом.