Світлана Сова продовжує ділитися власними знаннями і досвідом. Цього разу її запросили до Харкова, де пройшов дводенний тренінг Школа політичної освіти 2.0. Серед викладацького складу суботнього дня були народний депутат Остап Єднак, голова Харківської обласної організації ПП «Сили Людей» Дмитро Дробот, селищний голова Олександр Топорівський.

«Ми взяли на себе відповідальність представляти інтереси громади. Щоб зробити це якомога якісніше, маємо постійно вдосконалюватись, здобувати знання. Та набагато важливіше — цими знаннями ділитися з молоддю, активними громадянами, ширити їх у суспільстві, дивитися наперед, працювати на перспективу. Освіта, зокрема політична, для нашої партії є пріоритетним напрямом діяльності.

Коли максимальна кількість людей будуть розуміти, що відбувається в країні, володітимуть достатньою інформацією про політичні реалії, ними буде важко маніпулювати, вони зможуть критично мислити. Лише за цих умов можна сподіватися на суттєві зміни. Саме тому я залюбки ділюсь своїми знаннями», — наголошує Cвітлана Сова.

На думку тренерки, сформувалась дуже файна група реально сильних учасників. Своїм досвідом вразила Світлану юристка, зовсім молода дівчина Anna Kuts. Під час тренінгу проводили порівняльний аналіз досвідів двох міст — Харкова і Кривого Рогу. Говорили про те, як у нашому місті Сила Людей перемогла на виборах. Про те, що для цього не потрібні були мільйони. Про особливості депутатської діяльності. Про нагальну потребу у збільшенні кількості свідомих, відповідальних політиків.