Членкиня партії Юлія Ткач упродовж півроку вестиме для партійців безкоштовні курси англійської у форматі розмовної практики Speaking Club, розрахованому на тих, хто володіє мовою на середньому рівні й вище. Заняття проходитимуть повністю англійською.

Для партійки, яка і є ініціатором навчання, взаємодіяти з людьми, давати їм знання, досвід спілкування є улюбленою справою: «У мене є бажання, сили! Я це люблю! Люблю спілкуватися англійською. Так покращую свій рівень і рівень інших людей».

Такі спікінги Юлія практикує давно, а цього разу вирішила підключити однопартійців: «Сьогоднішні виклики, звісно, вимагають знання англійської. Хтось вивчає самостійно, хтось користується послугами репетиторів, різноманітними курсами, проте часто після завершення навчання знання вагома частина навичок без розмовної практики втрачається. На більшості занять усе зводиться до опанування граматики».
За словами тренерки, заговорити мовою, не користуючись нею, неможливо. Отже, спілкуватись і ще раз спілкуватись.

Уже пройшли два заняття. Цієї суботи (так-так, 30 грудня!) в офісному приміщенні по вул. Паркова, 5 з 13 до 15 години триватиме третій клуб. За традицією, якій партійці не зраджували упродовж року, учитимуться навіть на останніх передсвяткових вихідних. Запрошуються всі охочі. На першому занятті можна просто посидіти послухати, щоб визначити, чи підходить такий формат — говорити не обов’язково).

А вже після Водохреща і, можливо, оновлювального занурення), 20 грудня буде можливість одразу пірнути у світ англійської. Потім заняття проходитимуть щотижня до літа. Навесні до України повертається носій мови справжній британець, доктор філософських наук Браян Берот з ідеальною академічною англійською мовою, який продовжить практику.