Забродський Олексій Володимирович

Забродський Олексій Володимирович

  • 01.11.1977 р.
  • фізична особа-підприємець
  • безпартійний

Де балотується

Мрія сьогодні – реальність завтра

Олексію 38 років. І він мріє відновити природу на землі. Уже близько десяти років разом з друзями-однодумцями створює родові поселення в селі Гурівка. Це ділянки по півтора гектара землі, на яких побудовані будинки, висаджені дерева, розбиті сади, викопані криниці й озера.

Кожна з дев’яти сімей, що перебрались туди, створює свій райський куточок.

Олексій потрапив до Кривого Рогу після навчання в Запорізькому державному технічному університеті, працював у Широківськму управлінні газового господарства. Паралельно закінчив Дніпропетровську академію будівництва та архітектури.

Згодом Олексія запросили до ІнГЗК працювати інженером – куратором будівельних процесів.

Захопившись проектуванням, Олексій започаткував приватне підприємство, де займався проектуванням газопостачання та торгівлею.

Ідея автономного житла прийшла після прочитання книги Володимира Мегре «Кедри, які дзвенять». Це перевернуло світогляд молодого чоловіка, відтоді весь вільний час він присвячує відновленню природи, творенню свого світу.

Та Олексія не лишає байдужим доля суспільства, у громадській організації «Спільна Мета» він займається контролюванням якості наданих комунальних послуг.

Олексію цікава історія нашого міста, яку він по краплинках збирає, дізнаючись нове не лише про штольні та руду, але й про культуру та обряди, які, на думку Олексія, дуже потрібні для збереження культурного життя.

Олексій цінує чесність та відкритість і сам намагається бути справжнім володарем свого слова.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу