Депутат Тернівської районної в місті ради Костянтин Чухно вкотре звертає увагу громадськості та правоохоронних органів на занадто високу оплату й особливості трудової діяльності голови виконкому, опоблоківця Віталія Солода.

Нині цей чиновник отримує більше 1000 євро на місяць. Костянтин поцікавився, за що ж платники податків віддають свої гроші. Виявилось, за 2018 рік проведено всього 6 сесій Тернівської райради, де прийнято 75 рішень, з яких декілька незаконних — щодо затвердження премій заступникам голови. На 12 засіданнях виконкому було прийнято 524 рішення, по 44 на місяць. Звернень до самого ж голови та його заступників було 295. Отже, на кожного керівника припадало по 48 звернень на рік, або 4 звернення на місяць. Тобто в тиждень розглядалося одне звернення. Саме за таку «наполегливу» працю більше 40 тисяч гривень лягають у кишені місцевих «заробітчан».

Костянтин Чухно також звертає увагу на той факт, що через недовіру місцевому керівництву люди почали масово звертатися напряму до вищих органів влади, зокрема до облдержадміністрації та Кабміну, і віддають перевагу гарячій урядовій лінії. Тож чи варто утримувати таку зграю дармоїдів? — питає депутат.