За чотири роки війни на сході в Україні багато чого змінилось. Армія суттєво зміцніла. Критично більше стало тих, хто розуміє, що в Збройні Сили країни треба вкладати. Багато українців підтримують військових власними силами. Держава змінила свій вектор на підвищення обороноздатності країни. Безумовно є зрушення.

Проте слабкість державних інститутів, бюрократія і корупція гальмують ці процеси. Відомі випадки, коли військові не можуть довести, що заробили ту чи іншу хворобу на війні, чи стикаються з проблемою отримати посвідчення учасників бойових дій або з іншими соціальними проблемами. Місця строкової служби, де проходять військову підготовку українці, теж в більшості далекі від ідеалу.

Сила Людей упевнена, посилення обороноздатність країни – це в першу чергу, турбота про конкретного солдата, військовослужбовця, строковика, ветерана АТО. Ті хто захищають країну маю бути захищені самі, економічно та соціально.

Сильні мужні воїни і захисниці, вітаємо зі святом, дякуємо, що попри всі негаразди ви гідно і віддано виконуєте свій професійний обов’язок, зберігаєте спокій наших домівок, стоїте на сторожі безпеки держави та власного народу!