23–25 березня наші однопартійки, членкині Ради Жіночих Ініціатив Ірина Голоднова, Леся Козлова, Тетяна Дацюк та Олена Охріменко вивчали «Юридичні аспекти виборчого процесу. Фандрайзинг для виборчої компанії» під керівництвом Валерія Новікова. Також до жіночої команди долучилась Людмила Янсон. Навчання було організоване Школою Жіночого Політичного Лідерства Полтави.

Коли йшлося про місцеві вибори, роботу у виборчих комісіях, контроль за процесом волевиявлення, підрахунок голосів, членкині ініціативної групи Ради Жіночих Ініціатив Лесі Козловій пригадались усі етапи виборчих компаній, у яких вона брала участь: «Пережилися всі важкі й приємні моменти, згадались знайомства, увесь обсяг роботи, яку доводилось виконувати. Для учасниць Валерій Новіков чітко і структуровано показав увесь виборчий процес за один день, що, здавалося, було неможливим».

Олена Охріменко також підкреслила уміння експерта викладати матеріал: «Валерій дуже грамотно висвітлив тему юридичного супроводу, самостійно провівши тривалий тренінг, на який зазвичай запрошують двох спікерів». Полтавський досвід, аналітично викладений в презентації, на думку Олени, варто демонструвати в інших містах. Партійка, що приєдналась до лав Сили Людей нещодавно, загалом висловила своє захоплення ідеєю активізувати жіночий рух і підвищити свідомість жінок через навчання та обмін досвідом: «У жінок величезний потенціал, об’єднати і скерувати його на досягнення спільної мети — хороший хід для партії».

За словами Ірини Голоднової, своє дозвілля партійки використовували теж із користю, разом з одеськими колежанками відвідали краєзнавчий музей, багато дізнались про мальовничий край та видатних людей: «Чудово, коли відпочинок збагачує знаннями, а навчання приносить не менше задоволення і відради для душі, ніж відпочинок».