28 квітня перед будівлею колишнього магазину «Малятко» за адресою Малиновського, 4 завдяки втручанню Юрія Понькіна нарешті прибрали стихійне сміттєзвалище. Рік цього не могли зробити.

Ще у 2020 році мешканець Валерій Завертайло звернувся через Контактний центр із проханням прибрати сміття. І поки він отримував відписки та обіцянки на свої численні звернення, сміттєзвалище стрімко зростало. І оскільки більшу частину сміття утворювало сухе гілля, то з проблеми благоустрою звалище перейшло в розряд питання безпеки. Маленька іскра могла призвести до загоряння будівлі.
Зволікати не можна було. Валерій звернувся по допомогу до депутата Тернівської райради Юрія Понькінка. Упродовж місяця проблему було вирішено.

Юрій Понькін зазначив: «Безвідповідальність деяких мешканців, помножена на бюрократичні затримки з боку відділів з благоустрою, сприяє утворенню подібних стихійних звалищ. Якби сміття прибрали вчасно, то звалище не виросло б до таких розмірів. Якби люди викидали сміття в спеціально відведених місцях, то проблема взагалі б не виникла».


Валерій Завертайло, звертаючись до мешканців, попросив поважати себе й оточення: «Якщо не хочете жити посеред сміттєзвалища, не створюйте його!!!»