У цьому році з грошей, які підприємства-забруднювачі заплатили за заподіяну шкоду, буде виділено кошти для покосу амброзії. Під час сесії 28 липня Юрій Милобог поцікавився, чи впроваджуються інноваційні методи боротьби з карантинними рослинами, і якщо так, то які саме. Депутат нагадав, що попереднє скликання міськради виділило для їх розробки кафедрі екології КНУ 350 тисяч гривень.

На превеликий жаль, начальниця управління екології міста не змогла відповісти на це просте запитання, яке застало її зненацька. Хоча впевнено заявила, що інноваційні методи впроваджуються і передбачаються. Її намагання ухилитися від відповіді були настільки очевидними, що навіть мер попросив наступного разу готуватися до виступу ретельніше.

Кандидат біологічних наук, доцент Юрій Милобог зазначив: «Хотілося б побачити наукову розробку, на яку місто з бюджету виділило чималі кошти. Хто її автори? Які врешті-решт інновації для боротьби з амброзією вони запропонували? Де результати впровадження, на якому вони етапі? І чому ми знову змушені вдаватися до покосів? Після реакції представниці департаменту взагалі виникають сумніви в існуванні наукової роботи».