«Мені не соромно стати опліч із цими людьми і бути членом їхньої команди», — заявила депутатка Наталія Шишка, яка разом з Юрієм Милобогом приєдналася до фракції Сили Людей у міськраді.

Сила Людей — єдина фракція в Криворізькій міськраді, яка в незмінному складі під однією назвою пропрацювала всю каденцію і навіть у такій гранично малій кількості — 4 депутати — відстоювала права виборців, просувала важливі рішення. Але щоб побачити значущі зміни, потрібно набагато більше депутатів. Саме тому ще в березні було підписано меморандум кількох політсил про об’єднання. Сьогодні під час сесії офіційно оголосили про перехід позафракційних депутатів Юрія Милобога та Наталії Шишки до фракції Сили Людей.

«Сьогоднішнім рішенням ми показали свої достатньо серйозні наміри, і ми віримо, що всі нормальні люди в Кривому Розі, приходячи до влади не задля реалізації власних інтересів чи обслуговування кланів, які правлять містом, мають об’єднуватися, мають шукати варіанти того, як максимально узгоджувати свої дії та діяти задля розвитку громади», — зазначив голова фракції Юлій Морозов.

Юрій Милобог підкреслив, що ідеологічно і світоглядно завжди був по один бік барикад із Силою Людей.

ЮРІЙ МИЛОБОГ І НАТАЛІЯ ШИШКА ПРИЄДНАЛИСЯ ДО ФРАКЦІЇ СИЛИ ЛЮДЕЙ«Мені не соромно стати опліч із цими людьми і бути…

Gepostet von СИЛА ЛЮДЕЙ Кривий Ріг am Mittwoch, 26. August 2020