«Мені було важко уявити, що вілкулівська більшість не проголосує за петицію, яка вимагала замість помпезного святкування Дня міста витрачати гроші на лікування хворих дітей, – пояснює Юлій Морозов. – Був впевнений, що вони проголосують, щоб потім традиційно “спустити на тормозах”. Але в них вистачило цинізму, спочатку беззаконно відклавши звернення громадян, проігнорувавши мітинг і не розглянувши петицію на минулому засіданні, тепер устами секретаря міськради Маляренка заявити, що “вона вже не має сенсу».

Юлій Морозов вийшов на трибуну, щоб зачитати звернення коаліції Досить труїти Кривий Ріг, яка поєднує 17 громадських організацій. Члени коаліції проаналізували факти і впевнені, що страшна кількість хвороб серед мешканців міста напряму пов’язана з катастрофічним екологічним станом Кривого Рогу.

СИЛА ЛЮДЕЙ Кривий Ріг продовжує послідовно наполягати на тому, щоб на пафосні святкування у місті витрачалося мінімум бюджетних коштів. У міста є нагальні кричущі потреби, які потребують фінансування в першу чергу!