Під час обговорення на вчорашньому сесійному засіданні міськради внесення змін до рішення від 21.12.2016 №1163 «Про умови оплати праці міського голови, його заступників, секретаря міської ради, керуючої справами виконавчого комітету» депутат від «Сили Людей» Юлій Морозов слушно зазначив, що на практиці це означатиме одне: Євген Удод звільняється з посади, але залишається в складі виконавчого комітету.

Голові фракції невтямки, як людина, яка перебуває в розшуку і тривалий час відсутня без поважних причин, може залишатися членом виконкому.

На всі питання обурених депутатів Ю.Вілкул неоднозначно відповів, щоб не переймались, і пообіцяв не дати жодної копійки з бюджету заочно звільненому.

Цікаво, що наділений правом виключати людей зі складу виконавчого комітету міський голова послався на те, що в переданій поштою заяві підозрюваного заступника про звільнення відсутнє прохання останнього про виключення його зі складу виконавчого комітету.

Своє «об’єктивне і оптимальне» рішення мер обґрунтував тим, що Є.Удод дуже багато зробив для міста і РОБИТИМЕ ще! Найбільше у громади питань – до дієслова в майбутньому часі «робитиме».