Минулого разу Юлій Морозов уже розповідав про «ефективний» менеджмент вілкулівців в освіті та культурі, зокрема їхні плани виділити 5,5 млн на «святкування» — без належної аргументації, чіткої концепції, плану, бюджету. Депутат наголошував, що ні до чого путнього це не приведе, у кращому випадку невиправдано великі гроші, які так потрібні на покращення медицини, освіти, проспівають або протанцюють, у гіршому — вони осядуть у кишенях організаторів незабутніх професійно продуманих свят. Прикладом такого може послужити цьогорічне дійство із комуністичною символікою на День визволення Кривого Рогу.

Перед тим, як провладна більшість 27 лютого під час пленарного засідання міськради все ж таки домоглася свого, і рішення про виділення зазначеної суми було прийняте, Юлій Морозов запропонував найстаршому міському голові в Україні ще раз подумати: «Знову ставимо виділення 5,5 млн грн на святкування Дня міста. Знову без визначеної концепції і не зрозуміло на що. Ми розглядали вже ці питання. Міськрада не підтримала. Ми вже бачили, як ви організовуєте свята. Усі побачили, вся Україна, Микола Янович з Віктором Федоровичем уже вас похвалили, що ви єдиний, хто правильно святкує. Не сходите з екранів російського телебачення. Кого ми будемо запрошувати? Кобзона? Як ще ми прославимось на весь світ? Ми знову витратимо купу грошей на не зрозуміло яке свято».

Після голосування депутат з прикрістю повідомив про те, що вілкули з посіпаками, бризкаючи слиною, таки нашкребли голосів. Юлія турбує, чого ще чекати від виконкому міськради, який нещодавно чудово показав своє «вміння» святкувати? Яких сюрпризів чекати від мера, за сумісництвом спеціаліста з піару, завдяки якому наше місто тепер оспівують телеканали ворога, якому червоні прапорці на фоні загальної декомунізації ну як бальзам на душу?

Чого чекати від найбільшого лицеміра Юрія Вілкула, який нещодавно побожно хрестився перед портретами загиблих в Іловайському котлі, а сьогодні грає на руку тим, які цей котел влаштували, називаючи всіх, хто активно стоїть на боці декомунізації, виступає проти радянщини та російського маразму, нечистю: «Не вынуждайте меня. Не заставляйте комментировать, что два автентических флага освободителей нашего города наделали такого перепугу. Перепугали всю нечисть. Как крест нечисть пугает, так и флаги, не доводите меня, не нужно»?