Фото Олександра Солонтая

4 лютого відбувся перший у 2018 році Всеукраїнський з’їзд Сили Людей, участь у якому від Кривого Рогу взяли Олександр КурєпінАнна АтаманчукЄвген КарісМикита ВодзянськийКостянтин ГаламагаСвітлана Сова.

У ході роботи було затверджено серйозні зміни до програми партії по п’яти тематичних блоках: економіка, правоохоронна система, місцеве самоврядування, національна безпека і освіта.

Також під час з’їзду партія ухвалила важливе рішення подати заяву на повноправне членство до АLDE — «Альянсу лібералів і демократів за Європу».

На думку Євгена Каріса, члена Політради партії від Дніпропетровської області,  такі результати роботи з’їзду і політради дають упевненість в тому, що партія почне діяти набагато ефективніше, а повне її перезавантаження вже приносить дійсно хороші результати.

Фото Петра Андрющенка

Євген Каріс зазначив, що програма, яку буде найближчим часом розміщено на офіційному сайті партії, зорієнтує людей у тому, що є для Сили Людей пріоритетним. Проте, за його словами, ця програма не є статичною, її вдосконалення за всіма напрямками триватиме: «Ми в постійному діалозі з партійцями і суспільством, загалом готові завжди її доповнювати і видозмінювати».

Приєднання до АLDE член Політради називає важливим кроком уперед: «Це забезпечить нам міжнародну експертизу, ми зможемо використовувати знання і досвід авторитетних потужних партій, з іншого боку — матимемо можливість доносити своє бачення, свої думки з приводу ситуації в Україні нашим європейським партнерам».