Ємельянова Анна Геннадіївна

Ємельянова Анна Геннадіївна

  • 05.10.1989 р.
  • юрисконсульт, Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. Михайла Турган-Барановського
  • безпартійна

Де балотується

“Хочу бути частинкою змін на краще!”

Анна народилася в Кривому Розі 1989 року. Отримала спеціальність юриста в Києво-Могилянській академії, а потім була магістратура з Міжнародної кооперації проти транснаціональної фінансової організованої злочинності в університеті Терамо, що в Італії.

Важливим досвідом для себе Анна вважає життя за кордоном. Окрім цікавого отримання освіти, удосконалення англійської мови й вивчення італійської, Анна аналізувала і порівнювала якість життя. Усвідомлення того, що можна жити інакше, що комфорт – не міф, не просто «казка» про Європу, а нормальна реальність, надихає і дає сили не опускати рук, змінювати себе та своє оточення, вимітати із себе бруд, об’єднуватись і підтримувати одне одного, розвиваючи корисні ідеї. Адже це так просто – не перевищувати швидкість, вітатися, посміхатися, не смітити… Вона точно знає, що можна змінити наше місто на краще.

Повернувшись до рідного міста, Анна працювала методистом і юристом у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі. А віднедавна викладає правові дисципліни в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського та є аспірантом Інституту законодавства Верховної Ради України.

Анна була спостерігачем на виборах і членом ДВК. Вона проводить безкоштовні юридичні консультації, започатковані Об’єднанням Відповідальних Громадян, часто допомагає через «Жіночу сотню м. Кривий Ріг» нашим захисникам. На попередньому місці роботи встановила пункт прийому відпрацьованих батарейок та організувала акцію «Допоможи Герою України».

Формувати в молоді відповідальність і скеровувати на активну роботу, розвивати громадянське суспільство, підтримувати активних відповідальних людей, бути для когось стимулом для розвитку – справа складна, проте надважлива для Анни.

Різні люди, різні події формували світогляд Анни, але найбільший вплив справив її тато. То була справжня підтримка, надійна опора.

Дуже хоче бути корисною людям, місту, країні. Анна переконана, що будь-які знання згодяться в майбутньому, тому постійно навчається. «Ми в силах змінити світ!»

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу