Аж ось прокинувся чи то прозрів Опоблок – і побачив проблему розповсюдження наркотичних засобів, численну їх рекламу на будинках нашого міста. Точніше так: партія «Сила Людей», організувала яскраву акцію «Допоможи поліції побачити наркотики» і цим, виявляється, розплющила очі не лише поліції та громадськості, а й представникам «Опозиційного блоку», які через 14 днів після заходу раптом заговорили на ту саму тему «во всєуслишаніє» по телебаченню.

Можна було б розвинути думку про плагіат з усіма його темними і неприємними відтінками, про цинічне використання чужих ідей. Та в нашому випадку вся ця історія набуває дещо іншого забарвлення. Схоже, партійна організація «Опозиційний блок» зі своїми застарілими закам’янілими поглядами, що корінням сягають радянщини, починає здавати позиції. І несвідомо дещо незграбно виявляти своє розуміння того, що демократичні партії – наразі «Сила Людей» – зі своїми ідеями варті уваги та підтримки громадськості, адже мають цілком ясне бачення того, як зробити життя простих людей краще, піднімають дійсно актуальні проблеми, які хвилюють більшість населення не лише нашого міста, а й України.

Партія, уособленням якої в Кривому Розі є літній пенсіонер Юрій Вілкул, удається до таких методів, бо вже непевно почувається в демократичному суспільстві, яке розвивається швидкими темпами і потребує постійних змін, самовдосконалення, роботи над собою – речей, які не вживаються з обмеженими поглядами реанімованої чи зафарбованої партії колишніх регіоналів.

Опозиційний блок не займається плагіатом. Він просто бере приклад з кращих.)

Така поведінка опоблоківців не викликає обурення у партійців «Сили Людей», – а лише посмішку і стійке переконання: «Це все, що вони можуть…»