Місто, що стабільно потрапляє на високі місця різноманітних рейтингів прозорості та розвитку. Місто, де мер користується беззаперечною підтримкою мешканців, здобувши на останніх виборах більш ніж 80% голосів.
Мова йде про Чортків і його міського голову, партійця Сили Людей Володимира Шматька. Успіхи Володимира та його команди не могли лишитися поза увагою Сили Людей Кривого Рогу.

Тож із 7 по 9 червня депутати міської та районних рад Кривого Рогу від Сили Людей, а також їхні помічники здійснили візит до Чорткова. Мета — побачити, як може працювати місцеве самоврядування в громаді під керівництвом однопартійця. Виїзд відбувся за підтримки Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні.

Гостей із Кривого Рогу познайомили з роботою міської ради, командою мера, влаштували їм екскурсії на промислові підприємства міста, презентували втілені в місті проєкти і туристичний бік Чорткова.

«Команда міського голови Володимира Шматька займається не тільки “фасадом”, а дивиться глобальніше, на десятиріччя вперед. З такими небайдужими людьми в міста є всі шанси стало зростати й розвиватися, а також перетворитись на регіональний культурний центр, який об’єднає навколо себе інші містечка й села. Без усякого сумніву, це приклад, який варто наслідувати», — резюмував Микита Водзянський, голова фракції Сили Людей у Саксаганській райраді Кривого Рогу.

Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus

#FNFUkraine