Вєлікова Жанна Володимирівна

Вєлікова Жанна Володимирівна

  • 25.01.1974 р.
  • фармацевт у КЗ «Криворізький онкологічний диспансер «ДОР»
  • безпартійна

Де балотується

“Кривий Ріг – мій дім і частина моєї душі. Це місто, до якого я завжди повертаюсь із хвилюючою радістю, де б я не була”

41 рік, Голова Правління громадської організації «Жіноча сотня м. Кривий Ріг», за освітою фармацевт і викладач біології, працює фармацевтом у Криворізькому онкологічному диспансері, захоплюється життям у всіх його проявах, любить туристичні подорожі: з наметом, ватрою та гітарою, не цурається суто жіночих хобі – в’язання спицями, обожнює котів.

Жіноча сотня

Ім’я Жанни відоме криворіжцям завдяки організації «Жіноча сотня м. Кривий Ріг», що об’єднала людей, які допомагають і підтримують наших захисників, а також займаються допомогою переселенцям зі східних областей. Сьогодні до проблем, якими опікуються дівчата із сотні, додалися ще питання облаштування та включення в життя міста студентів, що разом з університетом переїхали з Донецька до Кривого Рогу.

Збір речей і книг для поранених у госпіталі, домашні заготовки та приготування консервованих сухих супів для солдатів, залучення тих, хто вимушений був залишити свою домівку на Сході й переїхав жити сюди, до суспільно-корисних справ, а також частування смаколиками всіх, хто захищає Батьківщину далеко від своєї родини та батьківського дому. Кожного дня Жанна та її команда працюють на те, щоб наші воїни не сумували, мали бадьорий настрій, упевненість, що вдома на них дуже чекають, і віру в те, що війна обов’язково закінчиться перемогою України.

Хто, якщо не я?

Звичайна криворізька жінка, що очолила та керує потужним волонтерським рухом, що кожного дня стикається з жорстокою правдою війни. Її героїзм і стійкість надихають інших, доводять, що немає нічого, чого б не змогла здійснити людина. Жанна крокує життям під гаслами «Хто, якщо не я?» та «Коли, якщо не зараз?» Відповідальна, наполеглива, мужня та витривала, вона не вважає, що робить щось надзвичайне. Говорить, що це обов’язок усіх, хто мріє жити в сучасному розвиненому суспільстві. Жанна вже сьогодні розбудовує таку країну, де людина є найвищою цінністю. Прагне, щоб її ініціативу підтримали інші і щоб кожна людина знайшла себе в такій діяльності. Це і буде справжня сила людей, сила єднання та сила взаємодопомоги.

Команда «Сили Людей»

Жанна повторює, що не хоче шукати щастя в іншій країні, хоче жити і працювати в Україні, але мати змогу вільно проявляти себе, забезпечувати свою родину, дати гідну освіту своїй майбутній дитині та побачити світ. Саме для того, щоб зробити життя криворіжців комфортнішим, безпечнішим, заможнішим, іде до міськради. Вона вже довела, що вміє організовувати роботу інших, має гарну репутацію й авторитет, бажання працювати на благо людей. Вона – частина команди «Сили Людей», за її спиною – потужна криворізька громада, що прагне змін на краще!

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу