«Будьте впевнені – ми знову в будь-яку мить готові стати на захист нашої неньки! Слава Україні!, – саме з таких слів розпочав своє привітання з Днем Захисника Ураїни, ветеран АТО, голова Спілки учасників АТО, депутат Інгулецьої райради Ігорь Несін. – Це свято символізує любов та шану українців до оборонців та визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави. Ваш подвиг завжди залишатиметься взірцем патріотизму, мужності та самопожертви. Особливі слова подяки та поваги висловлюю родинам наших загиблих воїнів. Низький вам уклін та найкращі побажання здоровя, любові та мирного неба над головою!»

Сила Людей Кривого Рогу зі вдячністю приєднується, щиро вітаючи усіх захисників і захисниць України. Ваша робота неоціненна. В першу чергу завдяки вам ми маємо спокій і вільну Україну! За неймовірно короткий час наша армія стала сильнішою і досконалішою – у країні тепер чимало військових з бойовим досвідом, важкі обставини змусили адаптуватись до сучасних реалій і викликів всю українську громаду.

Ми впевнені: і ті, хто зараз у зоні АТО, і ті, хто повернувся до мирного життя, потребують нашої підтримки – доброго слова, подяки, допомоги у працевлаштуванні, медичному обслуговуванні, банального розуміння і шанобливого ставлення. Ми обіцяємо і гарантуємо – ці речі завжди лишатимуться пріоритетом для нас. Ми розуміємо, жодні гроші не повертають утрачених життів і здоров’я, не тамують болю близьких і рідних, не стирають важких спогадів. Тож, це наша відповідальність – побудувати суспільство де кожен – в тому числі військові і члени їхніх родин – відчуватиме себе захищеним і матиме право на гідне життя.

Закликаємо усіх не чекати, доки ми житимемо в ідеальному суспільстві – творіть його самі. Бо хлопці і дівчата наші йшли на війну, не чекаючи, доки наведеться лад у зруйнованій «попередникамі» армії. Тож будьмо вдячними кожній людині, завдяки чиїй самовідданості, самопожертві наші з вами діти ходять до шкіл і дитсадочків не під обстрілами, не під щохвилинною загрозою смерті.

А всім, хто зараз в зоні військових дій, наше головне побажання – повертайтесь живими і неушкодженими! Ви потрібні нашій країні!