Воробйов Іван Володимирович

Воробйов Іван Володимирович

  • 23.12.1983 р.
  • начальник відділу обліку розрахунків з покупцями ПАТ «ПівдГЗК»
  • безпартійний

Де балотується

“Кривий Ріг – це мій дім. Бажаю разом з друзями й однодумцями зробити його ще комфортнішим і кращим”

32 роки, народився в місті Байконур (Казахстан) у родині військового інженера, за освітою бухгалтер, працює на ПАТ «Південний ГЗК», поки що неодружений, несе відповідальність за життя та виховання двох кокер-спанієлів, поважає легку атлетику, відпочиває на велосипедних прогулянках, захоплюється туризмом і мандрує світом.

Іван – оптиміст за натурою, дієвий та енергійний. Йому не байдуже, як живуть люди поруч і що відбувається в країні. Він завжди готовий прийти на допомогу близьким і зробити життя комфортним: вирішити питання освітлення двора чи заміни дорожнього знаку, спростити надання адміністративних послуг, проконсультувати з деяких питань або навіть надати реальну допомогу. Івана вирізняють активна життєва позиція та відповідальність за своє місто.

Трудовий шлях починав ще в 16 років. Підробляв вантажником на ринку під час літніх канікул у школі, щоб заробити гроші на придбання шкільного приладдя й одягу. На останніх курсах інституту знайшов підробіток помічником бухгалтера, а трохи пізніше й бухгалтером в одному з рекламних агентств міста.

Грамотний спеціаліст, Іван після закінчення вишу швидко знайшов роботу: працював бухгалтером у державній установі, згодом на ПАТ «ЄВРАЗ ДМЗ ім. Петровського». Останні п’ять років працює начальником відділу обліку розрахунків з покупцями на ПАТ «Південний ГЗК». Нагороджений грамотами за професіоналізм, сумлінне виконання своїх обов’язків і вагомі трудові досягнення.

Іван полюбляє точність у всьому – у ділових паперах, при розрахунках, у словах і справах. Добре розуміється на мові цифр і може бути корисний при розгляданні багатьох фінансових питань. Вважає, що здобувши пост депутата, отримає можливість більше допомагати людям. Сприятиме вирішенню місцевих соціальних проблем, намагатиметься робити місто більш безпечним і комфортним для життя.

Команда «Сили Людей», яка йде поруч, надає Іванові натхнення і віри, що все буде добре. Він розуміє, що буде багато роботи заради перетворень, але воно того варте!

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу