Повідомляємо вас про абсолютно неймовірну подію — КРИВОРІЗЬКИХ ДЕПУТАТІВ ВІД ВІЛКУЛІВСЬКОЇ БІЛЬШОСТІ ОФІЦІЙНО ВИЗНАНО ВИННИМИ В КОРУПЦІЙНИХ ЗЛОЧИНАХ І ПРИТЯГНУТО ДО АДМІНІСТРАТИВНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ!

Йдеться про людей, які стали депутатами, будучи топ-менеджерами структур «Метінвесту», і очевидно продовжують обслуговувати інтереси свого роботодавця, часто всупереч інтересам криворізької громади: Віктора Артюха, Зою Пожарську, Олександра Сідлецького. Ми неодноразово звертали увагу цих депутатів і їхніх колег на те, що їхні голосування за земельні питання й інші проєкти рішень, пов’язані з інтересами структури, яку вони представляють, є нічим іншим, як конфліктом інтересів, але вони продовжували цинічно робити це, навіть не заявляючи про наявність цього конфлікту.

На жаль, ми регулярно стикаємося з беззаконням з боку виконкому і владної більшості міськради, але зазвичай наші спроби змусити правоохоронців вплинути на це не закінчувалися фактично нічим. Та цього разу звернення СЛКР до поліції й наполегливий контроль за розслідуванням привели до результатів. Кожен із названих депутатів отримав від 12 до 22 протоколів про скоєні адміністративні правопорушення, Сідлецького і Пожарську Дзержинський суд визнав винними і наклав штрафи. Суди по Артюху на фінальній стадії, але вже очевидно, що результат буде тим самим.

Ми чудово розуміємо, що це лише невелика і, радше, символічна перемога в наших битвах за очищення влади. Ми знаємо, що більшість схем і цинічного впливу олігархату на політику як на державному, так і на місцевому рівні, на жаль, лишається поза увагою правоохоронних органів, але запевняємо, що не маємо наміру зупинятися й будемо продовжувати ретельно контролювати владну більшість у нашому місті, чого б це нам не вартувало!