«Збільшити кількість жінок у політиці нашої країни», — Світлана Сова назвала головне завдання Жіночого Крила Сили Людей, презентація якого відбулася 9 листопада в м. Києві за підтримки Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus. Кривий Ріг представляла ціла делегація активних, відповідальних, націлених на результат жінок: Наталя Литвин, Анна Атаманчук, Леся Козлова, Світлана Сова, Алла Трохимчук, Ірина Голоднова, Олена Добривечір та Ірена Касумян.

«Відомий факт, що в успішних та розвинутих країнах жінок в урядах і парламентах більше 50%. В Україні цей відсоток сягає 20. У нашій партії — близько 35%. 2015 року я не знайшла відповіді на запитання про те, що мені заважало стати політикинею і що є перепоною на шляху до політики нашим жінкам. Я довгий час вивчала це питання, навіть стала тренером з гендерного мейнстримінгу. Зараз добре розумію, у чому проблема. Її вирішенням ми наразі й займаємося. Разом із експертами та експертками напрацювали цілий перелік пропозицій і заходів, які треба впроваджувати на рівні місцевого самоврядування та законодавства країни. Тепер будемо проводити дискусії з нашими регіональними представниками Жіночого Крила, щоб обрати пріоритетні напрями роботи. Особисто мені близький напрям економічний. Хочу допомагати жінкам розпочинати свій бізнес, щоб вони ставали незалежними».

Недостатню представленість жінок у політиці політологиня, гендерна експертка, керівниця ГО «Рада жіночих ініціатив» Ольга Неманежина пояснює кількома факторами: «По-перше, жінок-політикинь небагато в нашій країні через стереотипи про нежіночі професії та роль жінки, яка часто обмежується хатніми обов’язками й вихованням дітей. По-друге, через низькі фінансові можливості. Жінки отримують менші зарплатні навіть на таких самих позиціях, як і чоловіки. До того ж вони більше задіяні в найменш оплачуваних сферах — у соціальній, освітній, медичній».