Горезвісне інтернет-видання «Типичный Кривой Рог», порушуючи всі норми журналістської етики, без об’єктивних на те причин, навіть в обхід презумпції невинуватості, звинуватило директора школи №115 Сергія Плотнікова у страшному злочині — педофілії. Силі Людей автор замовної статті закинув зв’язки з директором і лобіювання його інтересів на конкурсі директорів, у різко негативному ключі пролунало ім’я Світлани Сови.


Сила Людей негайно 17 серпня скликала пресконференцію, щоб розвіяти всі звинувачення і пролити світло на ситуацію. Зокрема стало відомо, звідки повіяло смородом.

Мережею Інтернет кілька місяців поширювалося фото учениці школи №115 порнографічного змісту. Але реакції ні з боку правоохоронних органів, ні районної влади не було. Сергій Плотніков — єдиний, хто спробував покласти край знущанням над дитиною і припинити розповсюдження ганебного зображення.


З цією метою він надіслав у приватне повідомлення скриншот фото і вимогу припинити його розповсюдження інтернет-маркетологу Руслану Шамріну. Замість того, щоб використати свої професійні знання на захист дитини, Шамрін написав заяву до правоохоронних органів і звинуватив Сергія Плотнікова в розповсюдженні порнографії. Стосовно директора відкрили карну справу за статтею 301 — розповсюдження порнографії. За словами адвоката, стаття, хоч і не менш ганебна, та не має жодного стосунку до педофілії.


Руслан Шамрін — кум голови Інгулецької райради Сергія Жеребила, на корупційні пропозиції якого не пристав свого часу Сергій Плотніков. Мова йде про проєкт Громадського Бюджету участі — шкільний майданчик. Директор школи наполіг на тому, щоб тендер з обрання підрядника провели чесно. На думку представників органів місцевого самоврядування, майданчик треба було побудувати за 2,5 млн грн. А він обійшовся у 800 тисяч грн. Порахуйте зекономлені кошти.


Сергій Плотніков користується неабиякою повагою не лише в районі, а й далеко поза його межами. Є навіть батьки з Одеси, які хочуть, аби їхні діти навчались у школі №115. Саме авторитету непідконтрольного директора, завойованого чесністю і відданістю своїй справі, злякався Сергій Жеребило.


Із Силою Людей Сергія Плотнікова пов’язує лише те, що Світлана Сова була присутня як юристка й депутатка на конкурсі директорів шкіл, проконсультувала комісію і батьків, які її запросили.

«У цій справі проглядаються явно політичні мотиви. І, на жаль, для деяких політсил обливання брудом конкурентів — звичне явище. Страшно, що такі, як Жеребило, у гонитві за владою не гребують нічим і на її вівтар готові покласти навіть дитячу психіку», — зазначила Світлана.

Відео пресконференції:

Прес-конференція за участі Svetlana Sova з приводу звинувачень і травлі директора СШ №115

Gepostet von СИЛА ЛЮДЕЙ Кривий Ріг am Montag, 17. August 2020