Верхоломчук Тетяна Анатоліївна

Верхоломчук Тетяна Анатоліївна

  • 14.07.1967 р.
  • спеціаліст з документальної підтримки клієнтів, ТОВ «Астеліт»
  • безпартійна

Де балотується

“Хочу, щоб економіка міста і країни увійшла в потрібне русло, щоб молодь не покидала країну в пошуках кращого життя. Треба тут зробити життя кращим!”

Тетяні 48 років. Отримавши освіту педагога, вона довгий час працювала вчителькою, а тепер – спеціаліст бек-офісу в ТОВ «Астеліт».

Тетяна сама виховує двох дітей, так сталося, що молодший – інвалід дитинства. Вона із задоволенням і вдячністю активно долучається та співпрацює з міською благодійною організацією допомоги дітям із синдромом Дауна «Сонячні діти Криворіжжя». По-перше, це підтримка для батьків, у яких народжена дитина із синдромом, а по-друге, соціалізація дітей – екскурсії, допомога в плануванні навчання та проведення заходів для зміни ставлення до дітей-інвалідів.

Тетяна не любить зациклюватись на минулому. Вона вважає, що все, що ми робимо сьогодні, відгукнеться нам завтра: і вчинки, і думки, і наміри. «Як дбаєш, так і маєш», – упевнена жінка. Будь-які позитивні починання врешті стануть добрими справами.

Бути відповідальними нас навчають батьки. Для Тетяни це сенс життя. Тому готова не тільки відповідально сприймати зміни в місті, а й активно долучатися до творення нового ладу, який неодмінно настане.

Дуже тішить Тетяну, що наше місто поступово змінюється, зеленіє, вона вірить, що колись таки зуміємо достукатись до всіх мешканців нашої маленької України, аби кожен дбайливо ставився до своєї домівки. Кривий Ріг можна облаштовувати таким чином, щоб він став привітнішим не лише для здорових людей, а і для інвалідів.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу