11 червня пройшов другий етап формування молодіжного крила партії, де обговорювали структуру і бачення процесів майбутньої організації. Кожен висловив свої побажання та прогноз результатів.

Налаштував на продуктивну роботу Олександр Серьогін цікавою та важливою лекцією з інтегральної динаміки. На наступні етапи заплановано стислий огляд з проектного менеджменту, щоб навчити молодь працювати та досягати поставлених цілей фахово.

«Лише коли люди самостійно прийматимуть рішення, вони будуть нести за нього відповідальність», — підкреслив Тарас Юрченко і окремо подякував Валерію Пекарю за практичну книгу «Різнобарвний менеджмент»: «Маю велику надію, що молоде покоління буде йти до «бірюзової організації» та ще вище».

Особливі враження тих, хто власне формуватиме молодіжну організацію, а зараз анітрохи не сумнівається в правильності взятого курсу, з оптимізмом дивиться у майбутнє, із завзяттям працює вже сьогодні. Своїми думками поділилась Ліза Канєвська: «Ми почали з теорії, яку нам виклав професіонал Олександр Серьогін. Коли є теоретична частина, то й на практиці буде легше розуміти, що і як треба робити. Обговорили так звану «палітру організацій», щоб визначитись, якою організацією будемо ми, як нею керуватимемо, якою буде її структура».

На питання, чи бачить себе членом майбутньої організації, Ліза відповіла однозначно ствердно: «Від організації очікую дій, маленьких чи великих, політичних чи неполітичних. Адже ці дії — маленька сходинка до світлого майбутнього нашої країни, до якої її ведемо ми, бо через 20 років країна вже цілком буде в наших руках. Ми вчимося, як зробити її кращою, щоб у майбутньому не робити помилок, котрі вже можуть бути серйозною проблемою. Справа в тому, що молодь теж прагне діяти, вирішувати проблеми, аби покращувати наше життя, і якщо ми можемо, то починати вже треба зараз… То ми спробуємо!»