Програма розвитку фізичної культури і спорту на 2019–2023 роки передбачає виконання 52 завдань із підпунктами. Для цього виділяється три мільйони гривень, отже, 60 тисяч на кожне. На думку Андрій Немченко, для проведення ЯКІСНИХ заходів — а не для пташечки — це мізерні кошти. Про це депутат зазначив під час пленарного засідання.

Свій виступ коментує так: «Укотре в нашому місті формально підійшли до планування фізичного розвитку. Для того, щоб реально прорахувати необхідну кількість коштів на проведення конкретного заходу, а не тицяти пальцем у небо, необхідно було залучити до обговорення представників громадських спортивних і патріотичних організацій, яких у Кривому Розі близько тисячі. Цього ніхто не робив. Грамотне планування із прописаними сценаріями відсутнє. Про які якість і рівень спортивних заходів може йти мова?»

Андрій упевнений, що виділених коштів вистачить у кращому разі на сякі-такі дійства, медальки, оголошення, значки. Усе це дуже контрастує з грандіозними амбіціями міста бути визнаним європейською столицею спорту.