Член постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування, комунальної власності Сергій Попович виступив з пропозицією нарешті призначити керівника департаменту регулювання містобудівної діяльності та земельних відносин і головного архітектора міста.

2016 року проти начальника управління архітектури порушили кримінальну справу та вигнали, два управління — архітектури та містобудування — об’єднали. Увесь цей час департаментом керує виконувач обов’язків. На думку депутата Сергія Поповича, відсутність таких важливих посад гальмує розвиток міста, викликає додаткові проблеми й погіршує ефективність роботи департаменту:

«Дайте нам керівника департаменту, дайте нам головного архітектора, щоб ми навели лад у місті. У нас ініціатив достатньо, але нам потрібен той, із ким їх можна реалізовувати».

Питання, чому зазначені посади досі вільні, залишається відкритим. Кому це вигідно? Можливо, за відсутності відповідальних легше провертати махінації? А може, у нашому місті нема достойних кандидатур, які б могли очолити департамент? Або ж професіонали є, та вони не хочуть іти на посади, щоб не стати цапами-відбувайлами в давно налагоджених корупційних схемах?

За словами Сергія, зараз спеціально чинять перепони прозорості департаменту, щоб заробляти на цьому.

А ви знали, що в нашому місті вже чотири роки немає головного архітектора та керівника департаменту? Як гадаєте, чому?