13 липня депутат Криворізької міськради Андрій Немченко виступив перед представниками ОСББ Дніпра у Центрі громадських ініціатив, де був організований круглий стіл з питань взаємовідносин міськгазу із співвласниками багатоквартирних будинків.

Як юрист він має у своєму багажі досвід виграних позовів про зобов’язання підприємства встановити індивідуальні прилади обліку газу, про визнання незаконними позанормових нарахувань за споживання газу співвласникам у разі невстановлення загальнобудинкових приладів обліку. Депутат розповів про основні проблеми, з якими стикаються громадяни в боротьбі з місцевими монополістами, зокрема ПАТ «Криворіжгаз», поділився напрацюваннями в цьому напрямку, підказав шляхи вирішення проблем подібного характеру.

За словами одного з учасників круглого столу депутата Запорізької міськради Дмитра Сірого, цінна інформація, якою поділився Андрій Немченко, напрацьована ним юридична практика мають важливе значення для подальшої спільної праці на шляху подолання схожих проблем.

Андрій розповів, що взаємний обмін досвідом буде надзвичайно актуальним, корисним і в майбутньому. Проведення таких зустрічей лише зміцнює впевненість у тому, що вистояти в боротьбі із беззаконням великих компаній можна лише разом.