Депутат Покровської райради від Сили Людей Сергій Мариничев постійно відмічає проблеми з благоустроєм району й отримує звернення від мешканців із цього приводу. Зараз у фокусі уваги — 4-й Зарічний.

У вищих ешелонах місцевої влади малюють гарні картини майбутнього мікрорайону та розповідають — процитуємо відомий кінофільм — про «космічні кораблі, що борознять простори Большого театру». Утім «тут і зараз» на мікрорайоні можна знімати зовсім інше кіно.

Наприклад, «серце» 4-го Зарічного — комплекс «Дивоцвіт» — готова декорація для зйомки сцен у гетто. Тут повний набір: розбитий асфальт, відкриті люки, накопичення відходів, райдужна суміш різнобарвних вивісок і графіті, позабивані фанерою вікна. Поблизу — «точка» наркозалежних, де ті кидають шприці й інше небезпечне сміття.

На звернення Сергія до керівництва району надійшла обіцянка прибрати сміття, закрити люк і принаймні задути тріщини в асфальті сумішшю. Це — перший і важливий крок для благоустрою місця.

Складніше, шляхом перемовин, має вирішуватись питання з власником будівлі, який не мешкає в місті, із підприємцями щодо приведення вивісок до стандарту. І звісно, 106-те відділення Укрпошти має зовсім не солідний вигляд без скла у вікнах, але поки що відповіддю є традиційні відписки про нестачу коштів.

Сергій Мариничев закликає мешканців 4-го Зарічного не лишатися осторонь цих та інших проблем мікрорайону, повідомляти на гарячі лінії чи письмово у виконком. Адже що більше уваги і депутатів, і мешканців житлових масивів, то вищий шанс на швидке рішення.