Цегельська Марина Валеріївна

Цегельська Марина Валеріївна

  • 12.10.1970 р.
  • директор, ПП «Освітній центр «Інтерклас»; доцент кафедри, КПІ ДВНЗ «КНУ»
  • безпартійна

Де балотується

“Якщо сидіти склавши руки, змін не дочекаємось”

Марині 45 років. 2007 року вона заснувала Освітній центр «Інтерклас» – приватний позашкільний заклад гуманітарного напрямку, який допомагає дітям поглибити знання з англійської мови. Принципи навчання в Інтеркласах засновані на розвитку когнітивного мислення і допомагають дітям пізнавати світ заново та структурувати знання. Програму легко засвоювати й запам’ятовувати. І хоча викладання відбувається за міністерською програмою, методичні аспекти Марина розробляє сама.

Інтеркласи для неї – і заробіток, і хобі, вона віддається роботі цілком, без залишку. На культурне життя і відпочинок майже не вистачає часу. Та Марина не шкодує, адже ця робота дає змогу почуватися в сьогоденні гідно й упевнено.

Не стоїть Марина осторонь проблеми дітей учасників АТО. Для них в Інтеркласах діє 50 % знижка на навчання.

Багато років тому в Україну приїздив американський професор Річард Етулайн, історик, американознавець. Він багато чому навчив і показав, як чудово бути шляхетною людиною. З тих пір для Марини він лишається взірцем у багатьох питаннях.

Після закінчення Кіровоградського педагогічного інституту в 1994 році працювала викладачем у Красноградському технікумі механізації сільського господарства, з 1995-го – викладала на кафедрі германської філології КДПУ. 2000 року завершила роботу над дисертацією «Структурна типологія одиниць семантичного поля часу в сучасній українській мові», захист якої відбувся в Дніпропетровському національному університеті. Протягом 2003–2014 рр. Марина Цегельська завідувала кафедрою англійської мови з методикою викладання, де зараз обіймає посаду доцента.

Понад усе в людях Марина цінує оптимізм і доброту, вона із задоволенням спостерігає за людьми. Попри завантаження роботою встигає вести громадську діяльність у всесвітній організації вчителів англійської мови TESOL-Україна, бере участь у конференціях, літніх школах, сприяє розповсюдженню інновацій.

Вона любить і цінує життя, переймається освітніми питаннями, прагне викорінити недбалість у затвердженні програм, виданні книжок. І якщо можливо щось змінити на місцевому рівні, Марина готова за це взятися.

Українці – освічена нація порівняно з іншими європейськими, і навіть у таких складних умовах навчання діти багато встигають, але це відбувається завдяки тому, що кожна людина хоче для своєї дитини кращого, і батьки не шкодують коштів на репетиторів.

У Марини мало часу на якісне спілкування, та вона впевнена, що коли менше базікати, робити добро, то можна жити краще і в задоволення!

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу