11 березня за ініціативи депутата міськради Сергія Поповича відбулася виїзна нарада на Сонячному в районі балки Калетіна, доля якої стала предметом бурхливих обговорень.

За словами Сергія, були присутні представники управлінь благоустрою та земельних відносин. Не лишились осторонь мешканці мікрорайонів Ювілейний та Гірницький, що безпосередньо поруч із балкою, представники громадських організацій.

Перед цим містяни в численних звернення висловили бажання замість занедбаної ділянки землі, сміттєзвалищ, наркопритонів, хащів та амброзії бачити паркову зону. Проведені опитування в соціальних мережах є стовідсотковим цьому підтвердженням.

Під час наради всі одноголосно зійшлись на тому, що проблема є великою і її треба вирішувати. Землю необхідно взяти на баланс та присвоїти їй статус. Головне питання: як це зробити, в який спосіб?

За словами Сергія Поповича, результатом роботи стали вже деякі напрацювання, але вони ще сирі. Є домовленості, що після березневої сесії профільні управління з благоустрою та земельних відносин запропонують необхідний алгоритм дій. З притаманним оптимізмом і впевненістю депутат зазначив: «Громада платить чиновникам за вирішення подібних питань, тому будемо шукати оптимальні рішення. Це місця, де я виріс, і повірте, мотивації змінити те, що понад 20 років нікого не парить, достатньо! Працюємо далі)».