Тренінг для сильних людей
В середу, 7 жовтня, в гостях “Сили Людей” Кривого Рогу був керівник всеукраїнської рекламної кампанії політичної партії “Сила Людей” Микола Ковальчук.

Це був тренінг для початківців, адже, як відомо, 95% криворіжців, кандидатів від партії “Сила Людей”, ніколи не були в політиці.

На початку – трохи історії: як з’явилася та формувалася партія, її ідеологія та стратегія. А далі – практика: трохи законодавчих норм, нові правила цьогорічних виборів і акцент на тому, як голосувати, щоб не пошкодити бюлетень. Цього року на бюлетені треба ставити лише одну галочку.

Микола розповідав про секрети виборчої кампанії, про те, як стати політиком нової формації, знайти свого виборця і залишитися при цьому гідною людиною. Інтерактивно, креативно, доступно він заклав здорові зерна політтехнологій у голови наших сильних кандидатів. Слухачі слухали вдумливо, з льоту приміряючи поради до нашого міста та своїх округів. Учасники гуртувалися в команди, колективно міркували та публічно виступали.

Були обговорені сильні та слабкі сторони нової політичної партії і те, як без залучення адмінресурсу й великих капіталів заявити про себе.

Я відклав багато важливих справ, і не жалкую, – ділиться враженнями Ігор Левицький. – Почув, як ситуацію бачать в столиці. Подобається акцентування і розставлення пріоритетів, відсутність у партії вождів і прагнення плідної роботи, прозорості, децентралізації, чітке дотримання принципів та процесів нашої спільної стратегії.

Тренінг для сильних людей

Було справді цікаво, – додає Віктор Новак. – Дізнався багато нового, зокрема про партію, зрозумів, як переконувати людей, якщо виникають сумніви та недовіра.

На думку Наталі Кот, завжди доречно послухати досвідчену людину, професіонала у своїй справі. “Тим паче, що було ще й весело, – додає Наталя. – Тренер не давав нам думати про щось інше, окрім того, де і для чого ми знаходимось”.

Андрія Немченка зацікавила партійна ідеологія. Він розповів, що свою появу для виборців так і позиціонує, адже це абсолютно новий політичний рух для України. Олександр Козаченко переймався практичною площиною, мотивацією, як розмовляти та мотивувати людей.

Для себе відзначив, що саме казати виборцю, – зізнається Йосип Маяков. – Дуже сподобалась історія створення партії. Напевно, саме так, відкрито, і потрібно створювати та розвивати партії чи будь-які організації.

Миколі Ковальчуку сподобалася робота криворізького штабу. Він укотре підкреслив: саме так і має бути в “Силі Людей”. Адже в цій партії не буде вказівок згори – все, що потрібно місту, розробляється тими, хто в ньому живе.