Трегубенко Олександр Олександрович

Трегубенко Олександр Олександрович

  • 01.02.1981 р.
  • провідний інженер ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
  • безпартійний

Де балотується

“Бути відповідальним насправді не складно, якщо ти дійсно це робиш із чистим серцем і відкритою душею”

34 роки, народився в м. Зеленодольську, з 1998 р. – мешканець Кривого Рогу, має вищу освіту, працює інженером на «АрселорМіттал Кривий Ріг», у вільний час пише музику, вірші, полюбляє настільні ігри, дартс, пінг-понг, бадмінтон. Заступник голови первинної профспілкової організації Криворізької міської профспілки працівників промисловості ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з питань охорони праці.

2003 року Олександр отримав вищу освіту за фахом «спеціаліст металургії». Розпочав трудову діяльність як помічник майстра, потім працював старшим майстром, начальником дільниці, провідним інженером з охорони праці ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». На посаді заступника голови профспілкової організації захищає права працівників у сфері охорони праці.

Творча сторона інженера

Хобі Олександра – це музика та література, у вільний час він пише вірші, складає музику. Грає на гітарі, з 2003 по 2014 рр. був лідером музичного гурту Barbotage. Захоплюється живописом, кінематографом. Полюбляє спорт і рухливий спосіб життя. Каже, що кожна людина повинна залишати в серці частинку дитинства, тому любить дивитись мультфільми.

Обожнює свою дружину, говорить, що кожна проведена з нею мить – це щастя. Вірить, що відповідальним бути не складно, якщо робити це з чистим серцем і відкритою душею.

“Упевнений: у Кривому Розі багато чудових та розумних людей, тому разом ми зможемо зробити наше місто кращим”

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу