26 червня у своєму виступі на сесії міськради Сергій Попович заявив, що він, як і фракція Сили Людей, не буде підтримувати проект рішення, який відстоює інтереси олігархів і монополістів, а не нас, криворіжців.

Мова йде про ставки земельного податку для гірничорудних підприємств і монополістів, які місцева влада не збирається збільшувати й утримує на рівні 2,5%. Тимчасом максимальна ставка на землю — 12%. Існує практика інших промислових міст, які мають більші ставки.

«Є можливість поставити на голосування і зробити цей податок хоча б 4%. Для таких монополістів, як “Криворіжгаз”, ДТЕК, не по 1,3 а 2,5. Чому я повинен голосувати за найменше?» — зазначив Сергій.

«Чи нас не травлять, чи не використовують наші ресурси, чи в нас пристойні зарплати? Чому ми маємо втрачати мільярди наших грошей, які б мали направити на розвиток міста, освіти, медицини, а не в кишені можновладців на хабарі?» — коментуючи своє рішення, запитує депутат.

Сергій Попович нагадав, що саме органи місцевого самоврядування приймають рішення про встановлення ставки плати за землю і несуть відповідальність за втрату можливості поповнити бюджет міста на чималу суму.