Ткач Юлія Петрівна

Ткач Юлія Петрівна

  • 01.06.1981 р.
  • директор Приватне підприємство “Рекламна група ТІМ”
  • безпартійна

Де балотується

“У будь-якій ситуації є три шляхи – йти назад, залишатись на місці, йти вперед”

34 роки, має дві вищі освіти, директор рекламної агенції, разом із чоловіком виховує двох дітей, музикант.

Юлія отримала педагогічну освіту за спеціальністю «вчитель німецької та англійської мов» та економічну, з маркетингу. Є засновником, власником і директором рекламної агенції, до цього працювала приватним підприємцем. Закінчила музичне училище за класом гри на скрипці, має фах диригента оркестру.

Щаслива мати

Юля одружена, виховує двох дітей. Каже, що діти змінили її на краще, і вважає, що вони – це її відповідальність. Їхнє майбутнє , їхній добробут залежні від неї, а тому вона відповідальна за навколишній простір і місто, у якому живуть її діти. Юля мріє, щоб діти мали можливість отримати таку освіту, яка б дала їм можливості конкурувати на світовому ринку праці, щоб вони могли стати високопрофесійними спеціалістами.

Захоплення та мрії

Музична освіта Юлії стала її хобі, вона грає на скрипці, фортепіано, опановує гітару. Любить спорт, у різні часи займалась легкою атлетикою, єдиноборствами, плаванням, танцями. Риболовля – це сімейне хобі. У дитинстві Юля мріяла стати вчителькою початкових класів, але її професійний шлях був далекий від цього заняття, і зараз вона стає ближчою до цієї мрії. Юля готує до відкриття школу англійської мови для дітей, де сама викладатиме.

Юля вважає Кривий Ріг містом із шаленим культурним потенціалом, знає, що тут багато талановитих, дієвих людей. Щоб вони розкрили ширше свої таланти, треба лише трохи підтримки на місцевому рівні.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу