Криворізька міська організація політичної партії «Сила Людей»

Територіальні виборчі округи з виборів депутатів Інгулецької районної у місті Кривий Ріг ради

Територіальні виборчі округи з виборів депутатів Інгулецької районної у місті Кривий Ріг ради 2016-10-28T23:45:04+00:00

Територіальні виборчі округи з виборів депутатів Інгулецької районної у місті Кривий Ріг ради

Щоб знайти свій округ, та кандидата, що в ньому балотується, користуйтесь пошуком на сторінці у вашому браузері (на клавіатурі Ctrl+F). У віконце пошуку введіть частину назви своєї вулиці і з доступних варіантів оберіть необхідний.

№ ТВО Кандидат від Сили Людей
Опис меж
1 вул.Бєлінського, вул.Будівельників, вул.Журнальна, вул.Наливайка, вул.Переяславська.
2 вул.Айвазовського, вул.Володарського, вул.Гжатська, вул.Затонського, вул.Земнухова, вул.Новомосковська, вул.Правобережна, вул.Прохолодна, вул.Твардовського, вул.Турінська, вул.Шпака, вул.Штерна, вул.Югоківська.
3 вул.Іжевська; вул.Кармелюка: 11,13; вул.Мануїльського: 9, 11, 12, 14, 18, 20, 22, 38; вул.Поштова.
4 вул.Кармелюка: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; вул.Мануїльского 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36.
5 вул.Добролюбова: 4–9, 13–17; вул.Кармелюка: 1–9; вул.Макаренка: 10; Мануїльського 2–6; просп.Південний 3–6, 8–10, 12, 14.
6 вул.Кармелюка: 10, 12, 14–16; вул.Макаренка: 4; вул.Панаса Мирного: 2–4; вул.Подлєпи: 1–7, 9, 11–13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 42, 44–46, 48, 50, 52, 54–56; вул.Савицького: 3–5; просп.Південний 7, 11, 13, 15, 17, 23, 25, 27–29, 31, 33.
7 вул.Добролюбова: 19–35; вул.Панаса Мирного: 5–13; вул.Подлєпи: 8, 10, 14, 16, 18, 31, 33; вул.Савицького: 11; просп.Південний 16, 18–20, 24, 26, 30, 32, 37–44
8 вул.Груні Романової: 4–17; вул.Добролюбова: 10; вул.Панаса Мирного: 14–31; вул.Подлєпи: 20, 22; вул.Таганська: 3; Комунальний заклад “Криворізька міська лікарня №11” Дніпропетровської обласної ради
9 вул.Аварська; вул.Аврори: 1–39; вул.Алма-атинська: 9–47; вул.Андижанська, вул.Ачинська, вул.Ашгабадська, вул.Ліста, вул.Льоні Голікова, вул.Новокриворізька, вул.Подлєпи: 24, 26, 28, 32, 34–41, 43, 47, 49, 51, 53; вул.Таганська: 11–13; вул.Ярославська: 8, 10, 12, 14
10 Буліч Наталя Володимирівна вул.Груні Романової: 18–26; вул.Ярославська: 1–7, 9, 11, 13, 15–23
11 вул.Аврори: 41, 43, 44, 45, 46, 48, 52, 54; вул.Алма-атинська: 2, 4, 6, 8; вул.Алуштинська; вул.Ангарська: 14, 16, 18, 20; вул.Кімівська, вул.Кронштадтська
12 вул.Аврори: 68 -160; вул.Аглобудівська ,Алма-атинська: 48-175; вул.Ангарська: 66-139; вул.Аральська, вул.Громової, вул.Лисенка, вул.Лумумби
13 вул.Багратіона, вул.Бонч-Бруєвича, вул. Геодезична, вул.Гоголя, вул.Горлівська, вул.Готвальда, вул.Гротеволя, вул.Киргизька, вул.Кочубея, вул.Льотна, вул.Наукова, вул.Нова, Панфьорова, вул.Салютна, вул.Таджицька, вул.Уральська, вул.Федька, вул.Флобера, вул.Церетелі, вул.Чавдара, вул.Чайок, вул.Чапека, вул.Чернишевського, вул.Шаляпіна, вул.Шевцової, вул.Шувалова, пров.Єршова
14 вул.Бадаєва, вул.Біла Гірка, вул.Боженка, вул.Гданська, вул.Героїзму, Жовтонога, вул.Листопадова, вул.Мироненка, вул.Мордовська, вул.Надії, вул.Ненецька, вул.Петровського, вул.Сім’ї Демиди, вул.Тиха, вул.Удегейська, вул.Фіалкова, вул.Філіппова, вул.Чапаєва, вул.Чуковського.
15 вул.Вереснева, вул.Весела, вул.Зеленівська, вул.Калинова, вул.Кампанелли, вул.Краснодонська, вул.Овочеводів, вул.Робітнича, вул.Спортивна, вул.Фельдмана, вул.Червонофлотська, вул.Яновського, вул.Ясна, вул.50 років Комсомолу.
16 вул.Будівельна, вул.Бурщицька, вул.Бухарестська, вул.Веселкова, вул.Гімалайська, вул.Гуренка, вул.Дворжака, вул.Дружби, вул.Енергетична; вул.Каткова: 1–5; вул.Лихачова, вул.Макіївська, вул.Нижня, вул.Новорічна, вул.Остапа Вишні, вул.Переможців, вул.Садова, вул.Соколовського, вул.Сухомлинського, вул.Юна, вул.Ялинкова
17 Муха Марина Миколаївна просп.Седнєва: 3, 5, 11-21, 27-31.
18 просп.Седнєва: 7, 7А; вул.Каткова: 7, 9-15, 25; вул.Рудна: 3-40.
19 Забродський Олексій Володимирович вул.Каткова: 21–23; вул.Сонячна: 12, 14–24; просп.Перемоги 1, 3, 5–7, 9, 13.
20 вул.Сонячна 3-9, 13; вул.50 років Жовтню: 26.
21 вул.50 років Жовтню; 1/2-24.
22 вул.50 років Жовтню: 28-34, 50, 52; просп.Перемоги: 21.
23 просп.Перемоги: 15, 19, 23-27, 33, 33а, 35.
24 просп.Перемоги: 8, 10–12, 16–18, 20, 22, 30–30А, 34, 36.
25 вул.Каткова: 31-43; просп.Перемоги: 2,4.
26 вул.Каткова: 45-55.
27 вул.Каткова 6, 8А , 57; вул.Левицького, вул.Мартовича, вул.Мирослава Андрущука, вул.Найденка, вул.Недєліна; 51,53; вул.Панкова, вул.Племяшова.
28 вул.Недєліна: 20-32.
29 Куриленко Сергій Вікторович вул.Каткова: 59–61; вул.Недєліна: 2–12, 55–59; вул.50 років Жовтню: 44; просп.Перемоги: 38–38А.
30 Несін Ігор Іванович вул.50 років Жовтню: 48; просп..Перемоги: 37–37А, 39–41, 43, 45, 47–47 к.121.
31 вул.Каткова: 63–65; вул.Недєліна: 37–49; просп..Перемоги: 42, 44, 46.
32 вул.ХХVII Партз’їзду: 9, 17-23.
33 Дацюк Тетяна Олегівна просп.Перемоги: 48-55.
34 Назаренко Андрій Володимирович вул.Каткова: 69–71; вул.Озерна, вул.Олега Купріянця, вул.Олега Ричкова, вул.Рудна: 49; вул.Сергія Заїки, вул.Федора Дацка, вул.ХХVІІ Партз’їзду: 1–7, 13–15; вул.Юрія Кажанова; Комунальний заклад “Криворізька міська лікарня №17” Дніпропетровської обласної ради