Криворізька міська організація політичної партії «Сила Людей»

Територіальні виборчі округи з виборів депутатів Довгинцівської районної у місті Кривий Ріг ради

Територіальні виборчі округи з виборів депутатів Довгинцівської районної у місті Кривий Ріг ради 2016-10-28T23:45:04+00:00

Територіальні виборчі округи з виборів депутатів Довгинцівської районної у місті Кривий Ріг ради

Щоб знайти свій округ, та кандидата, що в ньому балотується, користуйтесь пошуком на сторінці у вашому браузері (на клавіатурі Ctrl+F). У віконце пошуку введіть частину назви своєї вулиці і з доступних варіантів оберіть необхідний.

№ ТВО Кандидат від Сили Людей
Опис меж
1 вул.Абаканська, вул.Бабушкіна, вул.Басова, вул.Безсонова, вул.Буніна, вул.Вахрушева, вул.Горбаченка, вул.Живописна, вул.Карпенка-Карого, вул.Климова, вул.Кокотіна, вул.Криничанська, вул.Кришталева, вул.Мелітопольська, вул.Миколи Кацалапа, вул.Молодіжна, вул.Нерчинська, вул.Поповича, вул.Потєряєва, вул.Слов’янська
2 вул.Арістова: 3–22; вул.Благоєва: 12, 14, 16–22; вул.Воронезька, вул.Вятська, вул.Гаршина: 1–19; вул.Добронравова: 2–39; вул.Іскрівська, вул.Кишинівська, вул.Кузнецька, вул.Милашенкова: 3–22, 30–30А, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50–54; вул.Муромська: 1–44; вул.Некрасова: 1–31; вул.Павлоградська: 1–35; вул.Сизранська: 3–22; вул.Старих більшовиків: 1–47; вул.Транзитна, вул.Тульська: 1–27А; вул.Улітіна, вул.Цитрусова, вул.Черемхова, вул.Чорноморська: 1–32; вул.Шполянська: 1–32А; вул.Щукіна, вул.25-річчя Жовтня
3 вул.Арістова: 23–40; вул.Благоєва: 1–11, 13, 15, 24–32; вул.Добронравова: 41–90; вул.Некрасова: 32–51; вул.Самарська, вул.Сизранська: 23–49; вул.Тульська: 28–71; вул.Чорноморська: 33–80; Військове містечко-33
4 вул.Вольтера, вул.Гаршина: 21–65; вул.Грушевського, вул.Кубинська, вул.Лафарга, вул.Левітана, вул.Липецька, вул.Лугова, вул.Львівська, вул.Милашенкова: 23–29, 31, 33, 35–37, 39, 41, 43, 45, 47, 49; вул.Муромська: 45–79; вул.Павлоградська: 38–103; вул.Пловдивська, вул.Чебишева, вул.Червонопресненська, вул.Шполянська: 33–116; вул.Янки Купали: 50–162; пров.Гаршина, пров.Лікувальний
5 вул.Достоєвського, вул.Іванівська, вул.Кириленка: 28–68; вул.Літке, вул.Лобачевського, вул.Малоархангельська, вул.Петриківська, вул.Щоголєва, вул.Янки Купали: 1–49А;
6 вул.Батьківщини, вул.Ковровська, вул.Південна, вул.Промислова, вул.Старих більшовиків: 48А–87А; вул.Чаплигіна
7 Озеряник Сергій Юрійович вул.Кириленка: 16, 23–27; вул.Кокчетавська: 31–33; вул.Мухіної: 1–3;
8 вул.Мухіної: 4–17;
9 вул.Гуцульська, вул.Кокчетавська: 2–29; вул.Лепешинської, вул.Обнорського, вул.Тамбовська: 52;
10 Саліханов Михайло Юрійович вул.Вакуленчука, вул.Вернадського: 1–64, 66, 68, 70, 72, 74–76, 78, 80, 82, 84–84А, 86–88, 90; вул.Заньковецької, вул.Кириленка: 1–15, 20–22; вул.Тамбовська: 1–51, 53–64; вул.Шепетівська, Державний заклад “Відділкова лікарня станції Кривий Ріг–Головний Державного підприємства “Придніпровська залізниця”
11 вул.Башкирська, вул.Бєляєва, вул.Вернадського: 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79–79А, 81, 83, 85, 89, 91–264; вул.Володимирівська: 2–90, 92–94, 98, 100, 102А, 104, 108–108А, 110, 112, 114, 116, 118, 120; вул.Гребінки, вул.Жигулівська, вул.Ігрова, вул.Комунарна, вул.Криленка, вул.Ленінського комсомолу, вул.Попова, вул.Привокзальна, вул.Разенкова, вул.Серафимовича, вул.Сільськогосподарська: 1–91, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; вул.Теміртауська, вул.Тюменська, вул.Уншліхта, вул.Футбольна
12 вул.Болотникова, вул.Володимирівська: 91, 95–97, 99, 101, 103, 105–107Б, 109А–109Б, 111, 113, 115, 117, 119, 121–246А; вул.Грозненська, вул.Койнаша, вул.Колійна, вул.Проскурівська, вул.Семибратова, вул.Сільськогосподарська: 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111–198; вул.Софіївська, вул.Тупикова, вул.Тягова підстанція, вул.Удальцова, вул.Умова, вул.Хохломська, вул.Черкаська, вул.Чеченська, пров.Деповський, пров.Зразковий
13 вул.Батуринська, вул.Баха, вул.Березнева, вул.Блинова, вул.Бурятська, вул.Веселопільська, вул.Вільнюська, вул.Гойї, вул.Дадіані, вул.Дніпропетровське шосе: 46; вул.Донецька: 1, 3, 7, 9; вул.Невельська, вул.Новаторська, вул.Павла Корчагіна, вул.Північнодвінська, вул.Пуріна, вул.Рубенса, вул.Сормівська, вул.Транспортна, вул.Хлопуші, вул.40-річчя Жовтня
14 вул.Алітна, вул.Бернарда Шоу, вул.Вєсніка, вул.Вінницька, вул.Гашека, вул.Дніпропетровське шосе: 40–42, 50–80; вул.Заозерна, вул.Котляревського, вул.Моцарта, вул.Планова, вул.Тіпанова, вул.Цементників, Комунальний заклад “Криворізький онкологічний диспансер” Дніпропетровської обласної ради”
15 вул.Азіна, вул.Алеутська, вул.Андерсена, вул.Антокольського, вул.Бетховена, вул.Вечірньокутська, вул.Давидова, вул.Дніпропетровське шосе: 28–38; вул.Донецька: 2, 4–6, 8, 10–127; вул.Лісова, вул.Мудрьонівська, вул.Нестерова, вул.Ольховська, вул.Орбелі, вул.Паровозна, вул.Пастера, вул.Пензенська, вул.Рейнська, вул.Рильського, вул.Ростовська, вул.Самойлова, вул.Спандаряна, вул.Стендаля, вул.Столична, вул.Сухумська, вул.Троянд, вул.Узбецька, вул.Урбанського, вул.Чижевського, вул.Чорногірська, вул.Ширван-Заде, вул.Шмаківська, вул.Шулейкіна, вул.Ювелірна, вул.Юрія Долгорукого
16 вул.Дніпропетровське шосе: 2–26; вул.Отто Брозовського: 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 93, 95, 97; вул.Телевізійна: 1, 4, 6;
17 просп.Гагаріна: 56, 61, 61А, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
18 вул.Будьонного: 2, 4; вул.Димитрова: 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; просп.Гагаріна: 72;
19 Поліщук Лариса Володимирівна вул.Блюхера
20 вул.Димитрова: 72, 72А, 76, 78, 80, 84, 86, 90, 99, 107; вул.Леоніда Бородича
21 Аверін Володимир Володимирович вул.Димитрова: 94, 96, 98, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 126, 128, 130;
22 вул.Косіора: 87А, 89, 91, 93, 95, 101, 103, 105, 109, 111, 113;
23 вул.Косіора: 56, 58, 60, 64, 66, 68, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
24 вул.Постишева: 37, 39, 41, 43, 45; вул.Революційна: 45, 47, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 73;
25 Ткач Юлія Петрівна вул.Водоп’янова: 1–4, 5;
26 Ізотова Ліана Василівна бульв.Кірова: 25–29; вул.Водоп’янова: 4А, 6–8;
27 Маяков Йосип Дмитрійович бульв.Кірова: 1–10;
28 Івочка Антон Миколайович бульв.Кірова: 11–21;
29 вул.Симонова
30 вул.Лісового: 6; вул.Приозерна, вул.Сахарова
31 вул.Гутовського: 15; вул.Лісового: 7–17;
32 вул.Гутовського: 17; вул.Лісового: 21–32;
33 вул.Гутовського: 23–65;
34 вул.Лісового: 33–44;
35 Шкуропат Дмитро Валерійович вул.Гутовського: 21; вул.Незалежності України: 19–33;
36 вул.Незалежності України: 3–18;