20 березня експерти Східноєвропейської бізнес-школи Тарас Юрченко та Микита Водзянський стали учасниками теоретико-практичного тренінгу «Бюджетний аналіз як інструмент впливу бізнес-об’єднань на місцевий економічний розвиток».

Тренінг проводився у Києві за сприяння Центру міжнародного приватного підприємництва CIPE Ukraine за участі бізнес-асоціацій з різних міст України.

Упродовж двох днів розглядали принципи формування бюджету різних областей, зокрема Львівської, та можливості впливу бізнес-об’єднань на формування бюджету. Вивчали сутність місцевого економічного розвитку, бюджетну систему.

За словами Тараса Юрченка, отримані знання стануть у нагоді під час аналізу бюджету нашого міста та зроблять його більш якісним: «Такі моделі аналізу дають змогу чітко відстежити розмір зібраних податків на одну людину, витрат на управління. Також є можливість чітко й об’єктивно оцінювати дії влади та її стратегічне бачення в подальшому розвитку міста, ураховуючи показники якості, кількості та ефективності, які повинні бути чітко виписані в паспортах бюджетних програм».

Микита Водзянський також наголошує на важливості тренінгу —корисного, інформативного й водночас складного через велику кількість отриманої інформації: «Якісний аналіз бюджету – річ, яка потребує великої кількості сил, цілісної системи знань, певних умінь та навичок».