13–15 квітня тривало навчання тренерів Сили Людей за сприяння NDI (National Democratic Institute). Можливість пройти навчальний курс отримав і наш партієць Тарас Юрченко, якого на підставі конкурсного відбору було зараховано до числа учасників.

Захід проходив у Навчальному центрі Сили Людей, м. Київ. Муштрував) та озброював знаннями майбутніх тренерів старший керівник Програми для політичних партій в NDI, магістр у галузі міжнародної політики інституту в Осло норвежець Джон Ловдал. За плечима Джона досвід роботи з NDI в Кенії, Сомалі, Непалі, Боснії та Латвії, в організації «Центр Осло», зокрема робота з Офісом Прем’єр-міністра, політичними партіями, їхніми жіночими та молодіжними крилами, роботу над участю молоді в громадському житті.

Розповідаючи про насичені дні навчання, Тарас Юрченко зазначив: «Мав приємну можливість здобути нові навички як тренер та структурувати все те, що вже було напрацьовано! Плідна праця, три цікаві дні, нові знайомства та старі друзі! Приємно, коли партія працює в міжвиборчий період і не зупиняється на досягнутому!

У ході роботи розглядали структуру тренінгу, етапи тренінгового процесу, інструменти самооцінки тренерів, вчилися майстерності проведення публічних виступів та технікам айсбрейкеру. Дізналися багато про роботу з волонтерами, контактування з виборцями у міжвиборчий період.

Під час випускної церемонії кожен з учасників отримав сертифікат тренера по роботі з виборцями.