Депутат Центрально-Міської райради, голова робочої групи з питань переміщення КЗШ №10 до буд. 6 по вул. Єгорова Юрченко Тарас звітував на засіданні групи перед відділом освіти Центрально-Міського району та батьками школи.

Основну мету в цьому напрямку було досягнуто – діти переведені. Завдяки наполегливості депутатів Тетяни Богодистової, Ігоря Желєзняка, Вадима Мирзояна та інших вдалося підняти матеріальну базу освітнього закладу та перевести ще 30 учнів до рідної будівлі школи.

За словами депутата, під час інвентаризації виявлено купу недоліків і помічено як мінімум безвідповідальне ставлення до майна. Як-от відсутність деталей в комп’ютерах, які давно не працюють і стоять для видимості, бо фактично являють собою пустий корпус без начинки. Підписані акти готовності в той час, коли лише планується заміна труб і проведення світла. Матеріально відповідально людиною в школі був на той час бібліотекар! У разі чого – вона буде крайньою.

Найбліьше вразило Тараса абсолютне відчуття безкарності. Про перевірку колишнє керівництво повідомили завчасно, та з усього видно, що не було навіть спроб підготуватися. Звичка, що все зійде з рук, вкорінилася дуже міцно.

Юрченко Тарас разом із робочою групою сподівається, що після офіційних результатів обстеження та висновків відділу освіти вдасться розібратися, хто відповідатиме за весь цей безлад, зокрема за підписані акти, зміст яких немає нічого спільного з дійсністю. І нове керівництво, на яке сьогодні покладають великі сподівання, дасть раду школі врешті-решт.