Хто не знає про постамент із танком на Гірці? Монумент на в’їзді в житломасив Військового містечка-35 та Макулану — одна з візитівок Центрально-Міського району в цілому та відповідних мікрорайонів. Постамент розташований на височині, добре проглядається за багато сотень метрів. Територія навколо пам’ятника — популярна прогулянкова зона серед мешканців району.

Із деякого часу відпочивати біля танку стало небезпечно. Особливо дітям, які люблять активні ігри. Справа в тому, що кріплення однієї з верхніх гранітних плит, якими облицьований постамент, зламалося, а сама плита могла впасти в будь-який момент. Про це місцеві мешканці опублікували запис в одній із місцевих груп Facebook та відмітили депутата райради Дениса Колосовського із запитанням «Що можна з цим зробити?»

Денис уточнив інформацію в автора публікації та виїхав на місце. Огляд засвідчив, що плита ледь тримається і зафіксована просто гілками. Якщо прибрати ці саморобні підпори, плита стане рухомою та становитиме небезпеку для всіх, хто вийшов на прогулянку, зокрема для дітей.

Денис Колосовський звернувся напряму до керівництва 17-ї танкової бригади імені Костя Пестушка з проханням посприяти в ремонті постаменту. Детальний опис проблеми та перемовини дали результат. Керівництво військової частини пообіцяло вирішити питання з аварійним постаментом, і вже 16 травня огляд засвідчив, що монумент приведено до ладу. Плити більше не становлять загрози, прогулянки в місцині з гарним краєвидом знову приємні та безпечні.

Денис висловлює окрему подяку керівнику танкової бригади Павлу Житняку за оперативне реагування на проблеми Макулану.

«Не буває дрібниць, коли мова йде про безпеку та комфорт людей, а також про стан визначних місць району», — підсумував Денис Колосовський.