12 лютого відбулася дружня неформальна зустріч представників СЛКР Світлани Сови, Юлія Морозова і Тараса Юрченка із норвезькими гостями. Про її деталі розповів Юлій.

Перший секретар посольства Норвегії Сігбйорн Літланд, старший науковий співробітник Норвезького Інституту Урбаністичних і Регіональних досліджень Одне Осланд, голова відділу міжнародних проектів Норвезької асоціації місцевих і регіональних адміністрацій Еліта Сакуле були зацікавлені познайомитись з історією та здобутками Сили Людей у нашому місті, а також отримати об’єктивну й адекватну картину життя й розвитку міста.

«Ми розуміємо, що Вілкули колись підуть, а нам витягати це місто з прірви, у яку вони його скочують, — пояснює Юлій Морозов. — Ми твердо віримо, що західний досвід, експертиза та реальні механізми допомоги нам будуть для цього дуже потрібні. Тому важливо, щоб наше місто лишалося на радарах іноземних партнерів. Ми дуже цінуємо цивілізований підхід норвежців, які окрім протокольних зустрічей з владою, чимало часу приділяють плідному спілкуванню з опозицією».

Бесіда, яка тривала понад 3 години, завершилась домовленостями продовжити консультації та обговорення спільних проектів, а також запрошенням для Сили Людей відвідати посольство Норвегії в Києві.