Рік тому на пленарній сесії Центрально-Міської районної в місті ради вперше в місті було прийняте рішення про впровадження електронної системи закупівель «ПРОЗОРРО» на допорогові закупівлі від 10 000 гривень в усіх структурних підрозділах районної влади. Це стало можливим завдяки наполегливості депутата райради Тараса Юрченка, який чотири рази подавав цей проект, та підтримці членів партії «Сила Людей» Олексія Постнова, Андрія Коваля, представників інших партій.

Згодом з ініціативи Сергія Мариничева в Покровському районі було також прийнято проект рішення щодо зниження порогу для закупвель до 20 000 грн за кошти районного бюджету.


Тарас Юрченко у своєму зверненні на ФБ-сторінці заохочує інші райони застосовувати подібну практику, вважає її ключовим прикладом позитивних змін. На підтвердження справедливості своїх слів надає інформацію про 211 638 грн зекономлених коштів по району завдяки «Прозорро»:
Програма розвитку культури і мистецтва — 44 800 грн.
Програма розвитку спорту на весь район — 30 000 грн.
Програма захисту прав дітей «Щасливе дитинство» — 14000 грн.
Програма реалізації молодіжної, сімейної та гендерної політики 37900 грн.

Партієць переконаний, що завдяки впровадженню «Прозорро» можна майже вдвічі підняти фінансування зазначених програм, та слушно запитує: «Що ж заважає більшості депутатського корпусу з представників інших партій в решті районів міста прийняти рішення по максимальному зниженню порогу закупівель? Може, це комусь не вигідно? Не вигідно впроваджувати систему, яка підвищує довіру бізнесу, спрощує його доступ до державних торгів і дозволяє громадський контроль, а головне — сприяє розвитку багатьох середніх бізнесів, що вкрай важливо для розвитку економіки країни?»

Висновок напрошується один: ті, хто не підтримує впровадження допорогивих закупівель, настравді проти сильної й незалежної країни, процвітаючого міста. Для мешканців Кривого Рогу це означатиме таке: втрачені сотні тисяч гривень їхніх коштів, сотні тисяч, які могли реально покращити фінансове становище майже кожної родини цього міста. Адже неконтрольована, безвідповідальна розтрата призводить до того, що не немає грошей на ремонти у школах, садочках, лікарнях, продовжує квітнути таке явище, як «побори» з батьків та пацієнтів під виглядом фондів, і багато іншого.

Сила Людей упевнена, що це лише на руку депутатам та представникам виконкомів, які всіляко протидіють європейській практиці економії бюджетних витрат, і не бажають відмовлятися від додаткових прибутків у свою кишеню.