6 вересня Леся Козлова, Андрій Коваль, Костянтин Галамага, Микита Водзянський разом з небайдужими криворіжцями та іншими партійцями Сили Людей взяли участь у багатотисячній Всеукраїнській акції за виборчу реформу перед Верховною Радою.

Акція об’єднала представників різних політичних сил, громадських активістів і небайдужих українців навколо питання зміни виборчого законодавства, яке досі передбачає можливість приходу до влади мажоритарників і казнокрадів через обмежену силу впливу виборців.

Голова політради Сили Людей Олександр Солонтай закликав не лише вимагати відкритих списків від ВР, а й запроваджувати їх у своїх партіях так, як це почала робити Сила Людей: «Щоб не було так, що вимагаємо того, чого самі не робимо, щоб не було так, що вимагаємо нових правил, у які самі не віримо і не сповідуємо».

Сила Людей уважає, що досить робити з Верховної Ради України прохідний двір, до якого кожен може бути «самозасуванцем». Кандидатами в нардепи за відкритими партійними списками мають йти люди з командами однодумців і чітким баченням реформування країни, а не учасники бізнес-проектів. Невідкладне проведення виборчої реформи відкриє дорогу справжнім народним обранцям, за яких люди хочуть віддавати свої голоси.

Представник Молодіжного крила партії Микита Водзянський зазначив: «Усе надихало з першої хвилини. Загалом було близько 4 тисяч людей. Дуже приємно бачити консолідацію різних — як за ідеологією, так і за поглядами на інші питання — політичних рухів, які об’єдналися заради спільної мети. Ліберали, націоналісти, консерватори та звичайні, відповідальні громадяни стояли одним авангардом, вимагаючи від влади виконання обіцянок. Тепер лишається сподіватися, що до 15 жовтня депутати приймуть слушне рішення. Інакше ж розпочнеться новий етап протесту, і хтозна, чим це завершиться. Дякую всім, хто був сьогодні разом з нами, ви неймовірні. Разом — Сила!»