Сьогодні відзначаємо День Державного Прапора України. Існує кілька версій трактування його кольорів: від традиційного, за яким синій символізує мирне небо, а жовтий — пшеничне поле, достаток, до філософсько-сакрального, згідно з яким жовтий є вищою духовністю, а синій — усім земним, зокрема свободою вибору. Говорять, що в такий спосіб відображені головні символи життя — золоте сонце в синьому космосі.

Та попри розбіжності в тлумаченнях ці два кольори для українців — символ незалежної держави, мужності наших воїнів, самобутності нації, закарбована історія незламного волелюбного народу!

Шануймо український прапор! Це не шмат двокольорової тканини! Це відтинок історії нашого народу, своєрідний дороговказ, образ шляху до омріяного життя. Лише справжній українець може побачити, як за синім і жовтим проступають червоні краплі пролитої у визвольних змаганнях крові та чорні плями страждань минулих поколінь заради кращої долі прийдешніх.

І сьогодні ворогу ненависні милі й дорогі українському серцю кольори — боїться їх мов чорт ладана. Нині на окупованій території за здійнятий над рідною хатою двоколор кидають до російських в’язниць!

Шануймо український прапор! І вклонімось тим, кому вірність народові коштувала свободи і життя, тим хлопцям і дівчатам, що борються за право синьому і жовтому майоріти на всій землі Незалежної України!