Народжена в умовах Майдану, уже сьомий рік Сила Людей сприяє розвитку демократичного суспільства та невпинно продовжує власну розбудову. Нещодавно відбулися 17 Всеукраїнський з’їзд партії та Форум новообраних депутатів. Значущі події відвідала криворізька команда: Тарас Юрченко, Світлана Сова, Ірина Векерик, Нуне Волкова, Юлій Морозов, Андрій Алхімов, Артем Погрібний, Ірина Голоднова, Анна Волнянська.


Своїми враженнями поділився Тарас Юрченко: «Щоразу, відвідуючи подібні заходи, я отримую колосальну підзарядку. Однозначно обмін досвідом і спілкування з однопартійцями з різних куточків України мотивують рухатися уперед. Ти бачиш здобутки інших і чуєш оцінку своєї роботи, тоді більш виважено оцінюєш власні досягнення.

Під час з’їзду особисто для мене було важливо почути, що наша партія продовжує членство в АЛДЄ (Альянс Лібералів і Демократів за Європу) і шукає можливості, аби й надалі залишитися в конфедерації партій європейських країн.


На форумі запам’яталися найкращі практики мера Тростянця Юрія Бови, який досяг на своїй посаді фантастичних результатів: від нових сучасних стадіонів, лікарень, на які приїжджають подивитися з Європи, до міжнародних фестивалів, проведення чемпіонату України з біатлону, створення нової футбольної команди. Слухаючи доповідь Юлія Морозова, я вкотре переконався, наскільки потужна криворізька команда».

Юлій Морозов, який керував останньою виборчою кампанією Сили Людей у Кривому Розі, презентував результати партії в нашому регіоні та звернув увагу на позитивний досвід криворізької партійної організації в процесах консолідації проукраїнських і проєвропейських сил у місті. Завдяки цьому, а також нестандартним підходам до кампанії Силі Людей вдалося збільшити представництво і кількість депутатів у райрадах міста, уперше увійти до Криворізької райради, ради Новопільської ОТГ і в Зеленодольську отримати ще одного міського голову, який представляє Силу Людей.


«Приємно було почути від колег з інших населених пунктів України, — продовжує Тарас Юрченко, — про Кривий Ріг як одне з міст, куди варто приїхати іншим організаціям для того, щоб побачити, яким чином будується робота партії на місцевому рівні. Та й загалом попри всі складнощі останніх років Сила Людей розвивається і має всі шанси стати партією майбутнього, адже не зраджує головним принципам своєї діяльності та об’єднала навколо себе багато свідомих громадян і професіоналів. Сьогодні маємо понад 2500 Сильних Людей і сотні тисяч їхніх прихильників».