Не чекаючи офіційного результату виборів до місцевих рад, “Сила Людей” Кривого Рогу оголошує про своє рішення відкрито підтримати Юрія Милобога у другому турі виборів на посаду міського голови. Відповідне рішення було засвідчене підписанням меморандуму, у якому наголошено на спільному розумінні важливості суттєвого кадрового оновлення виконавчої влади Кривого Рогу. Обрання нового міського голови має стати першим значущим кроком у цьому процесі.

Сила Людей підтримує Юрія Милобога у другому турі

Наша позиція не пов’язана з рішеннями інших політичних сил, – прокоментував цей крок «Сили Людей» перший кандидат Юлій Морозов, – Яка б картина в радах не склалася після виборів, ми впевнені, що Милобог однозначно є кращим вибором для Кривого Рогу. Це – новий політик, без корупційного шлейфу за спиною, не пов’язаний зі схемами старої влади. Він відкритий до конструктивної співпраці, договороздатний і офіційно декларує прихильність до цінностей і принципів, які відображені в наших програмних засадах”.

Я особисто як громадянин проголосую за Юрія Милобога в другому турі, – заявила Світлана Сова, яка гідно змагалася з Милобогом в першому турі виборів мера. – А як юрист і частина команди «Сили Людей» Кривого Рогу докладу всіх зусиль, щоб допомогти команді Юрія максимально ефективно підготуватися до другого туру, а також забезпечити прозорий і чесний виборчий процес і захистити кожен голос, відданий за нього криворіжцями”.

Активісти криворізької «Сили Людей» сподіваються, що місцеві осередки інших партій, які голосно заявляли про свою демократичну патріотичну позицію і прагнення до оновлення місцевої влади, також зрозуміло і прямо висловлять свою позицію щодо другого туру виборів міського голови. Також закликають усіх прихильників не менш яскраво, ніж на виборах 25 жовтня, проявити свою небайдужу активну життєву позицію – не просто проголосувати 15 листопада, а й цілеспрямовано залучити цього дня максимально широкі кола городян до чесного і усвідомленого волевиявлення.

Сила Людей Кривого Рогу провела чимало часу в консультаціях з паном Милобогом, – продовжує Юлій Морозов. – Наші ключові цілі співпадають, ми отримали вичерпні відповіді на всі питання і впевнено заявляємо, що він є гідною кандидатурою для підтримки в другому турі”.