28 лютого Сила Людей Кривого Рогу провела свою конференцію, де прийняла рішення про висування на посаду Криворізького міського голови Світлани Сови. Одноголосне рішення, на думку учасників конференції, стало логічним продовженням послідовної та відповідальної позиції молодої партії.

«Ми до останнього чекали з висуванням і сподівалися, що демократичні сили міста зможуть розробити спільний план дій на виборах, — пояснює позицію партії голова міської організації Тарас Грузін, — але дива не сталося. І це нормально, адже здорова і відкрита конкуренція дійсно сприяє побудові прогресивного суспільства. Тому ми зробили відповідальний крок і висунули свого кандидата. Світлана найбільш пізнавана серед нас, добре проявила себе під час минулої кампанії та має серйозні шанси на успіх».

На конференції багато говорили про командну роботу, яка яскраво вирізняла Силу Людей Кривого Рогу на минулих виборах. Партійці вірять, що саме командна робота, у поєднані з пізнаваністю Світлани та інших ключових осіб Сили Людей, яка однозначно зросла після минулих виборів, стануть тими факторами, що дозволять Світлані Сові бути одним з головних претендентів на перемогу в перегонах.

«Мені дійсно комфортно й цікаво бути частиною Сили Людей, — підкреслила Світлана Сова, яка, до слова, вже стала повноцінним членом партії, — нам вдалося фактично все, що ми задумали на минулих виборах. Нам вдається, навіть маючи в міськраді найменшу фракцію, нарощувати свій вплив. У мене вистачає моральних і фізичних сил, а також упевненості, що команда, яка представляє Силу Людей Кривого Рогу, зможе перемогти та використати згодом цю перемогу для справжніх позитивних змін у житті криворіжців. Сила Людей Кривого Рогу довела, що шанс на успіх є завжди. Віримо, що він є в нас і зараз. Переможемо разом!».

 

1

1