Перша сесія Криворізької міськради розпочалася з того, що новообраний мер порушив закон. Він проігнорував сім пунктів статті 19 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад».

 

Депутати не мали можливості внести свої пропозиції та зауваження до порядку денного і розгляду обговорюваних питань. Регламент — на це особливу увагу звернула Світлана Сова — був прийнятий ДО створення постійних комісій. Ніякого обговорення й визначення переліку, кількісного складу та функцій постійних комісій.

За словами Світлани Сови, перша сесія пройшла за найгіршим сценарієм для громади, усе було схоже на коронування мера: «Усі, крім Сили Людей і Слуги Народу, аплодували стоячи, як за часів КПРС». Гнилою вишенькою на зіпсованому торті стало призначення першим заступником мера Євгена Удода, яке Світлана назвала апофеозом.


На запитання, що буде далі з містом, Андрій Немченко відповів так: «Забудьте про розвиток транспортної системи, медицини, житлово-комунального господарства. Люди із “сімейки” й надалі продовжать витягувати усе, що можна, з бюджету. Допомагати їм буде більшість».
Але попри це Андрій запевнив, що разом з підтримкою громади п’ять депутатів від Сили Людей зроблять усе можливе, щоб створити достойний супротив цьому бізнес-зборищу.